Από την Δ.Ε.Υ.Α.Δ.ΟΛ σας ανακοινώνουμε ότι μετά τα έντονα καιρικά φαινόμενα έγινε δειγματοληψία στο νερό του διυλιστηρίου Λιτοχώρου, καθώς και στην δεξαμενή της οξιάς, τα αποτελέσματα έδειξαν ότι το νερό είναι πόσιμο σε όλη την Δ.Ε. Λιτοχώρου και κατάλληλο για ανθρώπινη κατανάλωση.
Η Διοίκηση της ΔΕΥΑΔΟΛ προσπαθεί μέσω του Website για την καλύτερη ενημέρωση του κοινού. Χρησιμοποιείστε την φόρμα επικοινωνίας για να μας αποστείλετε οποιοδήποτε παράπονο ή συμβουλή βελτίωσης.
Οι λίγες χιονοπτώσεις και…
σήμερα στους Νέους Πόρους…
τις απογευματινές ώρες στ…
με σύμβαση εργασίας ιδιωτι…
αύριο Πέμπτη 04-07-2024 ,…
Εγγραφείτε στην υπηρεσία i-bill επιλέξτε ηλεκτρονική έκδοση του λογαριασμού και κερδίστε έκπτωση 0,50 € για κάθε λογαριασμό.