Κατασκευή νέας δεξαμενής χωρητικότητας 200μ3 στη θέση Αλέξανδρος στη Λεπτοκαρυά Πιερίας. Με την νέα αυτή επένδυση η ΔΕΥΑΔΟΛ θα εξασφαλίσει την συνεχής και επαρκή υδροδότηση όλης της περιοχής ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ–ΡΟΔΙΑ-ΚΟΚΚΙΝΟΣ-ΣΚΕΝΤΕΡΗ.
Η Διοίκηση της ΔΕΥΑΔΟΛ προσπαθεί μέσω του Website για την καλύτερη ενημέρωση του κοινού. Χρησιμοποιείστε την φόρμα επικοινωνίας για να μας αποστείλετε οποιοδήποτε παράπονο ή συμβουλή βελτίωσης.
Οι λίγες χιονοπτώσεις και…
σήμερα στους Νέους Πόρους…
τις απογευματινές ώρες στ…
με σύμβαση εργασίας ιδιωτι…
αύριο Πέμπτη 04-07-2024 ,…
Εγγραφείτε στην υπηρεσία i-bill επιλέξτε ηλεκτρονική έκδοση του λογαριασμού και κερδίστε έκπτωση 0,50 € για κάθε λογαριασμό.