Από την Δ.Ε.Υ.Α.Δ.ΟΛ σας ανακοινώνουμε ότι Αύριο Τετάρτη 17-05-2023 θα υπάρξει διακοπή υδροδότησης στην Δ.Δ. Κονταριώτισσας λόγω έκτακτης βλάβης σε κεντρικό αγωγό του δικτύου ύδρευσης, η διακοπή θα διαρκέσει από 08:00 έως τις 14:00 το μεσημέρι. Παρακαλούμε τους Δημότες στην ορθή κατανάλωση του νερού έως ότου αποκατασταθεί η ομαλή υδροδότηση.
Η Διοίκηση της ΔΕΥΑΔΟΛ προσπαθεί μέσω του Website για την καλύτερη ενημέρωση του κοινού. Χρησιμοποιείστε την φόρμα επικοινωνίας για να μας αποστείλετε οποιοδήποτε παράπονο ή συμβουλή βελτίωσης.
Οι λίγες χιονοπτώσεις και…
σήμερα στους Νέους Πόρους…
τις απογευματινές ώρες στ…
με σύμβαση εργασίας ιδιωτι…
αύριο Πέμπτη 04-07-2024 ,…
Εγγραφείτε στην υπηρεσία i-bill επιλέξτε ηλεκτρονική έκδοση του λογαριασμού και κερδίστε έκπτωση 0,50 € για κάθε λογαριασμό.