Η Δ.Ε.Υ.Α.Δ.ΟΛ. έχει αποστείλει λογαριασμούς ύδρευσης-αποχέτευσης για την Δημοτική Ενότητα Δίου. Δεδομένου ότι τα ΕΛ.ΤΑ δεν διαθέτουν οργανωμένο δίκτυο διανομής με πρακτορεία, όσοι καταναλωτές επιθυμούν να πληρώσουν τους λογαριασμούς τους, παρακαλούμε να απευθυνθούν στο πρώην Δημαρχείο Κονταριωτισσας στο ισόγειο γραφείο Δ.Ε.Υ.Α.Δ.ΟΛ Τρίτη και Πέμπτη και τις ώρες από 08:00 έως13:30.
Η Διοίκηση της ΔΕΥΑΔΟΛ προσπαθεί μέσω του Website για την καλύτερη ενημέρωση του κοινού. Χρησιμοποιείστε την φόρμα επικοινωνίας για να μας αποστείλετε οποιοδήποτε παράπονο ή συμβουλή βελτίωσης.
Οι λίγες χιονοπτώσεις και…
σήμερα στους Νέους Πόρους…
τις απογευματινές ώρες στ…
με σύμβαση εργασίας ιδιωτι…
αύριο Πέμπτη 04-07-2024 ,…
Εγγραφείτε στην υπηρεσία i-bill επιλέξτε ηλεκτρονική έκδοση του λογαριασμού και κερδίστε έκπτωση 0,50 € για κάθε λογαριασμό.